Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Kichanga Lodge

Zanzibar - Michamwi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Klimatyczny eco-lodge położony przy dziewiczej, rajskiej plaży. Składa się z tropikalnych bungalowów zbudowanych z naturalnych materiałów z silnym akcentem lokalności. Bungalowy urządzono w rustykalnym stylu, wzbogacając wystrój miejscowym rękodziełem – ozdobnymi poduszkami, plecionymi stołami, zasłonami etc. Na plaży i w tropikalnym ogrodzie znajdują się hamaki i plecione leżaki.

Piękne widoki można podziwiać z prywatnej werandy w bungalowach. Umeblowano ją wygodnymi fotelami i stolikiem kawowym. W hotelowej restauracji panuje magiczna, romantyczna atmosfera – można zjeść tutaj tradycyjne, zanzibarskie potrawy w świetle lampionów.

Na terenie hotelu znajduje się odkryty basen, bar oraz centrum nurkowe. Można w nim wypożyczyć sprzęt, zorganizować wyprawy nurkowe do różnych części Zanzibaru, wypady na snorkeling lub rejsy tradycyjną łodzią dhow. Do dyspozycji Gości w obrębie hotelu pozostawiono bezprzewodowy dostęp do Internetu.Dlaczego polecamy

  • Kameralny hotel położony przy cichej i spokojnej plaży
  • Typowo zanzibarski eco-lodge umożliwiający zamieszkanie w bungalowach zaprojektowanych zgodnie z miejscową architekturą i dekoracją wnętrz
  • Duża zielona przestrzeń do dyspozycji Gości - odosobnione zakątki i możliwość relaksu w cieniu rozłożystych palm


Zwiń
Galeria

Klimatyczny eco-lodge położony przy pięknej, dziewiczej plaży. Składa się z bungalowów w stylu afrykańskim. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Najpiękniejsze plaże Zanzibaru

Od 7500 zł

Tanzania i Zanzibar - Michamvi, Nungwi, Stone Town

Odkryjcie białe plaże Zanzibaru na dwóch wybrzeżach z magicznym Stone Town na koniec. Na wschodnim wybrzeżu czekają na Was dziewicze plaże i piękna rafa, na północy piach struktury mąki i turkusowa woda.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować