Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Jambiani Villas

Zanzibar - Jambiani

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Butikowy hotel składa się z kilku przestronnych willi ulokowanych przy pięknej plaży, w odosobnieniu od innych Gości, w ciszy i spokoju. Koncpet bazuje na zasadzie eco-lodgu, gdzie wszystko powstało z naturalnych materiałów. Każda willa posiada widok na morze. Warty wposmnienia jest fakt, iż hotel powstał dopiero w czerwcu 2015 i wszystko jest całkiem nowe.

Prywatny basen do wyłącznej dyspozycji na 3 wille. Jasne apartamenty przewidziane są dla podróżników, którzy pragną odpoczywać poza wielkimi hotelami. Każda willa posiada salon wypoczynkowy, dwie sypialnie z prywatnymi łazienkami oraz kuchnię.

Ponadto apartamenty mają bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz prywatną łazienkę. Każda willa dysponuje też prywatnym balkonem i tarasem wypoczynkowym. Oprócz tego na terenie resortu znajduje się bezpłatny parking samochodowy, wypożyczalnia rowerów, odkryty basen, ogród tropikalny i taras. Przy plaży możliwe są m.in. takie aktywności jak: nurkowanie, wędkowanie, windsurfing i snorkeling. Z dodatkowych usług oferowanych przez hotel warto wymienić chociażby pralnię, opcję dostawy artykułów spożywczych czy prasowania.
Dlaczego polecamy

  • Nowo wybudowane wille w wysokim standardzie
  • Lokalizacja przy plaży z dostępem do prywatnego tarasu i ogrodu
  • Idealne zakwaterowanie dla osób, które chcą doznać autentycznej lokalności w najlepszym wydaniu
  • Wille dysponują dobrze wyposażoną, przestronną kuchnią do wyłącznej dyspozycji mieszkańców danego apartamentu.


Zwiń
Galeria

Butikowy hotel składający się z prywatnych willi. Każda willa posiada widok na morze i jest zbudowana z naturalnych materiałów. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Safari z Zanzibarem

Od 13300 zł

Tanzania i Zanzibar - Arusha, Manyara, Serengeti, Ngorongoro, Zanzibar

Prywatne safari z drapieżnymi lwicami, migrujące antylopy gnu, dostojne żyrafy i sympatyczne hipopotamy. Wszystko to na bezkresie równiny Serengeti i największej kaldery świata, Ngorongoro. Po trudach safari przeniesiecie się na Zanzibar.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować