Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Valmer Resort

Seszele – Mahe

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel w tropikalnym stylu, zlokalizowany na jednej z najbardziej dziewiczych plaż na wyspie, w otoczeniu soczyście zielonych palm. Krajobrazy zatoki i Oceanu Indyjskiego podziwiać można z hotelowego basenu bez krawędzi (infinity pool), położonego na delikatnym wzniesieniu. Pobyt w tym resorcie spełni oczekiwania zarówno rodzin podróżujących z dziećmi, jak i par szukających pustych plaż czy romantycznej atmosfery.

Do licznych zalet apartamentów należy przestronny, prywatny taras umeblowany wiklinowymi krzesłami, stolikiem kawowym i wielkim, mięciutkim fotelem. Z werandy rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki, a każdą z nich wyposażono w specjalne oddzielenie gwarantujące Gościom prywatność. Apartamenty dysponują m.in. kuchnią, częścią dzienną z wygodnymi meblami, telewizorem z płaskim ekranem, klimatyzacją, telefonem czy suszarką. W hotelu znajduje się przytulna biblioteka i wypożyczalnia samochodów.DLACZEGO POLECAMY

  • Hotel zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, z placem zabaw i odkrytym basenem
  • Bardzo ładnie zaprojektowana przestrzeń resortu z basenem bez krawędzi, tropikalną restauracją i barem
  • Położenie przy dziewiczej plaży w zatoce na delikatnym wzniesieniu, które umożliwia podziwianie oceanicznej panoramy


Zwiń
Galeria

3* hotel w południowej części wyspy, na lekkim wzniesieniu z widokiem na morze. Położony w bujnym, tropikalnym ogrodzie.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować