Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Crown Beach Seychelles

Seszele – Mahe

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel o niezwykle przyjemnej i nowoczesnej architekturze znajduje się przy rajskiej plaży, którą zaaranżowano zgodnie z potrzebami Gości, wyposażając ją w wygodne leżaki i rozmaite siedziska. Kołyszące się nad nimi palmy tworzą zbawienny cień, a charakterystyczne skały wynurzające się z wody dodają krajobrazowi uroku. Również w samym hotelu wszystko sprzyja totalnemu oderwaniu się od rzeczywistości.

Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen z tarasem wypoczynkowym umeblowanym leżakami, stolikami, krzesłami i parasolami przeciwsłonecznymi. Stąd rozciąga się przepiękny widok na rajską plażę obmywaną krystalicznie czystymi wodami Oceanu Indyjskiego. Hotel prowadzi wypożyczalnię sprzętu do snorkelingu, kajaków i rowerów wodnych, dzięki której nieodpłatnie można spędzić tutaj czas bardziej aktywnie. Oprócz tego za dodatkową opłatą możliwa jest organizacja wypadów wędkarskich. W resorcie znajduje się też wypożyczalnia samochodów. Otwarta cały dzień hotelowa restauracja serwuje śniadania, obiady i kolacje, zaś lżejsze przekąski i całą gamę drinków zamówić można w barze.

Na specjalne życzenie istnieje możliwość zorganizowania opieki dla dziecka. Wyciszyć się i poczytać dobrą książkę można w przytulnej hotelowej bibliotece. W samych apartamentach, które są przestronne, jasne i nowoczesne, pozostawiono do dyspozycji Gości: 42-calowy telewizor typu LED, radio z nagłośnieniem, telefon, bezprzewodowy dostęp do Internetu, minibar, kącik do parzenia kawy i herbaty, suszarkę, komplet kosmetyków.DLACZEGO POLECAMY

  • Kameralny, butikowy hotel z rodzinną atmosferą
  • Położenie bezpośrednio przy plaży niezwykle urokliwej pod względem przyrody, ponieważ rosną wzdłuż niej palmy i inne drzewa, z wody wynurzają się piękne skały, a jednocześnie pasmo złocistego piasku umożliwia plażowy relaks
  • Duże i nowoczesne apartamenty
  • Szereg atrakcji w cenie pobytu np. snorkeling czy kajakarstwo


Zwiń
Galeria

4* kameralny, butikowy hotel z rodzinną atmosferą. Położony zaraz przy brzegu morza z basenem.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Tropem trzech skarbów Seszeli

Od 9700 zł

Seszele - Mahe, Praslin, La Digue

Bez wątpienia pokochasz te wyspy od pierwszego wejrzenia, a zapragniesz je odwiedzić gdy dowiesz się, że oprócz wybrzeża idealnego dla tych, którzy na wakacjach chcą przede wszystkim wypocząć z dala od zgiełku cywilizacji, wysepki pełne są bujnej roślinności, śladów mieszanki kulturowej ich mieszkańców i rozmaitych darów natury.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować