Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Constance Lemuria Resort

Seszele – Praslin

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy resort przypominający luksusową wioskę tropikalną. Składa się z eleganckich bungalowów, z których blisko do szerokiej plaży z białym piaskiem, a gdzieniegdzie skałkami. Hotelowy ogród z zacisznymi zakątkami zapewnia Gościom maksimum prywatności. Wokół znajdują się liczne ścieżki spacerowe.

W hotelu umieszczono siedem restauracji i barów, w których każdy znajdzie to czego potrzebuje. Przyrządza się tu potrawy kuchni z całego świata m.in. azjatyckiej, włoskiej oraz innych kulinariów europejskich. Jedna z restauracji serwuje potrawy bezpośrednio na plaży. Istotną częścią menu są świeżutkie owoce morza serwowane na wiele sposobów.

Dla dzieci przygotowano specjalny klub z basenem, placem zabaw i szerokim zestawem gier. Odbywają się tu tematyczne dni, podczas których można przygotować pizzę, domowe lody oraz inne smakołyki. Rodzicom polecamy usługi kompleksu spa, gdzie wykwalifikowany zespół przeprowadza zabiegi upiększające i masaże. Wielbicielom wyciszających rozrywek hotel oferuje grę w golfa.DLACZEGO POLECAMY

  • 5* hotel w najwyższym standardzie
  • Luksusowe, duże apartamenty z bogatym wyposażeniem
  • Niezwykle bogate zaplecze rekreacyjno-wypoczynkowe
  • Hotel doskonale przystosowany do rodzin wypoczywających z dziećmi (m.in. klub dziecięcy ze specjalnym basenem i plac zabaw)


Zwiń
Galeria

5* perełka na wyspie Praslin. Do dyspozycji gości trzypoziomowy basen i luksusowe wille. Hotel zbudowany z wielkim smakiem dla koneserów wysokiego standardu i spokoju.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować