Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Langi Langi

Zanzibar - Nungwi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Klimatyczny hotel złożony z przestronnych bungalowów znajduje się w wiosce słynącej z wytwarzania w niej tradycyjnych łodzi dhow, krystalicznie czystych wód idealnych do pływania oraz znakomitych warunków do snorkelingu. Przepiękne krajobrazy można podziwiać z pokojów sea -view, dzięki umeblowanym, prywatnym balkonom. Bungalowy ulokowane są w ogrodzie tropikalnym lub na wybrzeżu z widokiem na ocean.

W resorcie działa restauracja Marhaba, w której serwuje się zarówno autentyczne dania kuchni lokalnej, jak i potrawy bardziej popularne na Zachodzie. Warto wiedzieć, że hotel ten jest jedynym obiektem na wyspie, w którym odbywają się autorskie kursy gotowania zgodnie z zasadami tradycyjnej kuchni Zanzibaru. Goście mogą gotować wraz z hotelowym szefem kuchni, a następnie delektować się tym, co udało im się przyrządzić.

Z dodatkowych usług w hotelu dostępna jest kafejka internetowa oferująca szybkie łącze internetowe, kantor wymiany walut, ksero i faks. W resorcie znajduje się też odkryty basen oraz wypożyczalnia kajaków.Dlaczego polecamy

  • Hotel położony przy njalepszej plaży na całym Zanzibarze
  • Możliwość wzięcia udziału w lekcjach gotowania po zanzibarsku.
  • Duże prywatne werandy/balkony przy bungalowach umeblowane wygodnymi fotelami i stolikiem kawowym
  • Zapierające dech w piersiach widoki z pokoju sea-view


Zwiń
Galeria

3* hotel położony na samej północy przy plaży Nungwi. Jest to jedyne miejsce na Zanzibarze gdzie nie ma odpływów uniemożliwiających pływanie. Pokoje w stylu suahilijskim.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Najpiękniejsze plaże Zanzibaru

Od 7500 zł

Tanzania i Zanzibar - Michamvi, Nungwi, Stone Town

Odkryjcie białe plaże Zanzibaru na dwóch wybrzeżach z magicznym Stone Town na koniec. Na wschodnim wybrzeżu czekają na Was dziewicze plaże i piękna rafa, na północy piach struktury mąki i turkusowa woda.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować