Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Gili Omah

Indonezja - Gili Air

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Kameralny hotel na wysepce Gili Air wyróżniający się lokalizacją przy plaży, z której podziwiać można niezapomniany zachód słońca nad niebieską wodą i wulkanem Rinjani. Na wyspie nie ma dróg i zmotoryzowanych pojazdów, dzięki czemu w okolicy hotelu nic nie przeszkadza w rajskim wypoczynku, plażowaniu, delektowaniu się przyrodą i świeżym powietrzem. Przy każdym ze stylowych, tradycyjnych bungalowów znajduje się odpowiednio odgrodzona łazienka na świeżym powietrzu urządzona w typowo indonezyjskim stylu, z bambusowym prysznicem.

Okolice hotelu stanowią jedną z najlepszych miejscówek do snorkelingu i nurkowania, na której najlepiej wybrać się łodzią. Oprócz tego w obiekcie możecie wypożyczyć rowery, aby eksplorować wysepkę na dwóch kółkach. Wzdłuż plaży ciągną się liczne centrum spa i saloniki masażu – perfekcyjne do urozmaicenia plażowania. Dodatkowo na wybrzeżu można uprawiać surfing, korzystając z rad lokalnych mieszkańców. Wielbiciele mogą zdecydować się na łowienie ryb w zatoczce. W hotelu można również podpytać o organizację island hoppingu po trzech, rajskich wysepkach Gili.

W hotelu działa całodobowa recepcja, wypożyczalnia rowerów, salon dla wszystkich Gości z telewizorem, opcja opieki nad dzieckiem. W pomieszczeniach ogólnych oferuje się bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Z hotelu istnieje również możliwość dostania się na sąsiednią wyspę Lombok, gdzie mieści się pole golfowe.DLACZEGO POLECAMY

  • Butikowy hotel znajduje się w pierwszej dziesiątce hoteli na Gili Air według użytkowników popularnego serwisu podróżniczego Tripadvisor
  • Lokalny klimat wiernie odwzorowany w architekturze i wystroju bungalowów


Zwiń
Galeria

Butikowy hotel położony na wysepce Gili Air, oferujący zakwaterowanie w stylowych, tradycyjnych bungalowach z półotwartymi łazienkami na świeżym powietrzu. Standard 2*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Indonezja podróż - Kultura Bali oraz rajskie Gili

Od 7500 zł

Indonezja - Ubud, wulkan Batur, Bangli, Gili

Indonezja to nieprawdopodobny kalejdoskop barw i wrażeń. Razem z nami odkryjecie jej wyjątkowość. Proponujemy poznanie prawdziwego Bali i życia jego mieszkańców. Do tego wyspa Gili - skrawek raju na morzu Balijskim.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować