Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Belukar Villas

Indonezja - Gili Trawangan

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ten rodzinny hotel mieści się w północnej części Gili Trawangan. Od piaszczystej plaży oddziela go odległość krótkiego spaceru (5 min, 350 m). Centrum wyspy (kluby, restauracje) jest położone w odległości 15 min jazdy rowerem. Atutem hotelu jest duży basen, przy którym ustawiono wygodne leżaki. Na terenie obiektu Goście mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Wystrój pokojów łączy nowoczesną wygodę i tradycyjne wykorzystanie naturalnych materiałów. Stonowane kolory sprawiają, że każdy dobrze się czuje w takim wnętrzu. Wyposażenie zostało wykonane na zamówienie, z myślą o Gościach hotelu. W pokojach jest klimatyzacja oraz wiatrak. Znajdują się w nich także szezlong, sejf i telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. W minibarze jest zapas wody pitnej, a w łazience zestaw kosmetyków. Można tu naprawdę poczuć dotyk wysmakowanego luksusu.

W hotelu można zarezerwować masaż lub wypożyczyć rowery. Restauracja specjalizuje się w daniach kuchni międzynarodowej. W ofercie są także lokalne specjały. Mimo, że największym plusem tego miejsca jest możliwość beztroskiego relaksu, warto skorzystać z rozrywek na wyspie.Dlaczego polecamy

  • Wygodne wille nad wspólnym basenem
  • Zaciszne położenie
  • Wysoki standard wyposażenia i obsługi


Zwiń
Galeria

Wille nad basenem na największej z wysp Gili. Standard 3* w uroczym wystroju i rodzinnej atmosferze.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować