Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Ciaran's

Indie – Goa

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Urokliwy tropikalny hotel w miejscowym, indyjskim stylu usytuowany na przepięknym wybrzeżu Morza Arabskiego. Wszystkie obiekty wchodzące w skład hotelu stworzone zostały w pełni z ekologicznych, lokalnie pozyskanych materiałów budowlanych. Ponadto obsługa tego miejsca oraz jego właściciele są rodowitymi mieszkańcami pobliskich okolic, dzięki czemu Goście mogą zetknąć się z autentyczną kulturą indyjską, a także pytać o wszystko, co związane jest z Indiami, do czego zresztą zachęcają pracownicy hotelu i chętnie służą swoją wiedzą. W cenie pobytu Goście mogą brać udział w tradycyjnych na Goa tańców.

Ekologiczne bungalowy w stylu rustykalno-tropikalnym, otoczone bujną egzotyczną roślinnością i rozłożystymi palmami. W pokojach znajdują się moskitiery, dostarczany na bieżąco zapas butelkowanej wody mineralnej oraz prywatny taras umeblowany wiklinowymi fotelami i stolikiem kawowym. Po południu w bungalowach obsługa serwuje Gościom słynny indyjski napój, czyli czaj wraz z domowymi, wypiekanymi na miejscu ciasteczkami. W restauracji tego hotelu serwuje się wszystko to, co najlepsze na Goa: świeże ryby oraz potrawy wegetariańskie, które przyrządza się z najlepszej jakości lokalnych produktów. Co istotne, do wszystkich drinków w hotelu dodaje się kostki lodu przygotowane z wody mineralnej, co w Azji nie zawsze jest standardem. Jeden z hotelowych lokali podaje również dania kuchni hiszpańskiej.

W resorcie znajduje się ponadto spa oferujące masaż szwedzki, balijski, tajski czy antycellulitowy. Menu kompleksu obejmuje również zabiegi słynnej, znanej w Indiach od wieków ajurwedy. Oprócz tego można zdecydować się tutaj na typowe zabiegi kosmetyczne oraz pielęgnujące włosy np. maskę bananową czy z awokado. Goście równie chętnie relaksują się w resortowym ogrodzie pełnym egzotycznych, wielobarwnych kwiatów i roślin.DLACZEGO POLECAMY

  • Autentyczna, indyjska atmosfera tropikalnego resortu prowadzonego przez mieszkańców Goa
  • Wysoka jakość serwowanych w resorcie potraw, które przyrządza się z lokalnych produktów oraz ryb i owoców morza kupowanych na targu od współpracującego z hotelem sprzedawcy
  • Położenie w ogrodzie tropikalnym na wybrzeżu Morza Arabskiego
  • Minusem są bardzo cieńkie ściany więc słychać odgłosy z zewnątrz


Zwiń
Galeria

Kameralny hotel składający się z bungalowów położonych w ogrodzie tropikalnym na wybrzeżu Morza Arabskiego. Zbudowany tylko z naturalnych materiałów.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Plaże Goa i majestatyczny Radżastan

Od 6900 zł

Indie - Delhi, Agra, Jaipur, Goa

Orgia rozmaitych krajobrazów, kolorów, dźwięków, zapachów i smaków w Radżastanie, a do tego relaks na rajskich plażach Goa. Przeżyj z nami najpiękniejszy czas!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować