Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Villa Caemilla Beach Boutique Hotel

Filipiny – Boracay

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Butikowy, czterogwiazdkowy hotel, który już od pierwszego wejrzenia zachwyca elegancją, znajduje się przy rajskiej plaży White Beach. Hotel poddano renowacji w 2014 roku, wzbogacono go o liczne udogodnienia takie jak luksusowe spa czy telewizor HD z dostępem do 300 kanałów telewizyjnych w każdym pokoju.

Wszystkie apartamenty są niezwykle przestronne, bardzo jasne i zaprojektowane z dużym wyczuciem stylu w klasycznych barwach z wyrazistymi akcentami ożywiającymi wnętrze. Na wyposażeniu pokojów znajdują się m.in. minibar, lodówka, klimatyzacja i telefon. Goście mogą ponadto korzystać z darmowego WiFi.

Hotelowy kompleks spa oferuje bogactwo zabiegów – masażów, zabiegów kosmetycznych, upiększających i relaksujących, a także specjalnych pakietów. Restauracja w hotelu serwuje poza normalnym menu także dania z oferty przygotowanej z myślą o najmłodszych Gościach. Na uwagę zasługuje też rozwinięta karta dostępnych w resorcie win. Menu lokalu jest niezwykle zróżnicowane, dostosowywane do danej pory dnia. Znajdują się w nim zarówno potrawy typowo filipińskie, dania ze świeżych owoców morza, jak i znane na całym świecie przysmaki: hamburgery, sałatki, włoskie pasty i pizzę – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, a podczas całego pobytu nikomu nie grozi kulinarna nuda.DLACZEGO POLECAMY

  • Jeden z najlepszych butikowych hoteli na wyspie Boracay. Stylowe zakwaterowanie o wysokim standardzie
  • Dobra jakość potraw serwowanych w hotelowej restauracji, duży wybór win
  • Przestronne, jasne apartamenty z dużymi, prywatnymi balkonami wyposażonymi w meble wypoczynkowe i rzecz jasna z panoramą na morze


Zwiń
Galeria

4* niezwykle elegancki, butikowy hotel zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta, a rajska plaża White Beach jest na wyciągnięcie ręki.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować