Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Shangri La Boracay Resort & Spa

Filipiny - Boracay

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

„Prywatny raj otoczony naturalnym pięknem” – ileż jest prawdy w tym stwierdzeniu. W hotelu na wyspie Boracay poczujecie się Państwo jak w swoim własnym niebie, które otworzyło się przed Wami i od początku wakacji oferuje wszystko, co najlepsze. Resort znajduje się przy samej plaży, na której piękno składa się błękit wód i biel piasku oraz wyjątkowo spokojna okolica.

Resort znajduje się nie tylko przy rajskiej plaży, ale też na wzgórzu bujnie porośniętym egzotyczną roślinnością. Hotelowa plaża ma prawie 400 metrów długości, a okolica jest bardzo cicha. Goście mogą korzystać z dwóch odkrytych basenów. Dodatkowo 4 restauracje i dwa bary, w których skosztujecie autentycznych, lokalnych potraw i orzeźwiających koktajli czy soków owocowych.

Dodatkowo można wybrać willę z wanną z hydromasażem, która znajduje się na świeżym powietrzu i umożliwia relaksujące kąpiele. Przez czas trwania całego pobytu gościom usługuje w willi prywatny lokaj. Częścią wyposażenia jest m.in. 37-calowy telewizor, odtwarzacz DVD oraz stacja dokująca do urządzenia typu iPod.

Hotel umożliwia wiele aktywności, jak chociażby: nurkowanie, kajakarstwo czy romantyczne rejsy łodzią. W ramach relaksu można udać się do hotelowego centrum spa i poddać się w nim masażom lub zabiegom kosmetycznym.DLACZEGO POLECAMY

  • Idealna lokalizacja przy samej plaży i w otoczeniu egzotycznego ogrodu
  • Prywatna obsługa kamerdynera
  • W obrębie resortu mieści się wiele restauracji, sklepów oraz ośrodków, oferujących Państwu szereg najróżniejszych aktywności
  • Ze smakiem urządzone wnętrza zapewniają maksymalny komfort i poczucie luksusu


Zwiń
Galeria

5* oaza ciszy i spokoju w najlepszym możliwym wydaniu. Pokoje przestronne, piękny odkryty basen.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Ekskluzywne plażowanie na perle wśród wysp

Od 11100 zł
Exclusive

Filipiny - Manila, Boracay

Wśród kilku tysięcy wysp pełnych rajskich plaż jest w czym wybierać. Początek to stolica Filipin, gdzie poznacie tutejszą kulturę, a także niebiańską wyspę, gdzie bajecznie kolorowe rybki pływają w krystalicznie czystych wodach, zaś tropikalne dżungle dają wytchnienie od słońca białych plaż.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować