Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Patio Pacific Boracay

Filipiny - Boracay

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel o dość dobrym standardzie znajduje się w pobliżu głównego portu wyspy Boracay nieopodal najpiękniejszej, piaszczystej plaży w okolicy. Ośrodek gwarantuje swoim Gościom wysoką jakość obsługi i zakwaterowania, które udoskonala się tutaj od 1990 roku, kiedy hotel liczył zaledwie 8 pokoi i stopniowo rozwijał się do obecnego stanu, stale ulepszając swój serwis. Z nietypowych udogodnień oferuje się w tym obiekcie ściankę wspinaczkową. Oprócz tego korzystać można także z odkrytego basenu, przestrzeni wypoczynkowej wokół niego i dobrze wyposażonej siłowni.

Poza hotelową restauracją i barem, które otwarte są od 5:00 rano (od tej godziny serwowane są też śniadania w formie bufetu), Goście mogą spędzać czas w urokliwej herbaciarni, gdzie posiedzieć można z dobrą książką. W klimatyzowanych pokojach znajduje się telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej, telefon, prywatna łazienka, suszarka do włosów i dostęp do Internetu. Przy basenie zlokalizowana jest wanna z hydromasażem. W hotelu istnieje możliwość zdecydowania się na masaż lub spędzenia czasu na wieczorze karaoke.DLACZEGO POLECAMY

  • Położenie w pobliżu przystani i rozległej, pięknej plaży
  • Ścianka wspinaczkowa do wyłącznej dyspozycji Gości
  • Śniadania i przekąski serwowane w restauracji i w barze już od godziny 5:00 rano


Zwiń
Galeria

3* hotel, który oprócz świetnej lokalizacji nieopodal długiej piaszczystej plaży, oferuje szereg ciekawych udogodnień i opcji spędzenia wolnego czasu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować