Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hotel Cayman

Ekwador - Quito

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ze względu na doskonałą lokalizację w samym sercu miasta, ten hotel jest dobrą opcją zakwaterowania w trakcie zwiedzania ekwadorskiej stolicy. W biurze informacji turystycznej można zorganizować dodatkowe atrakcje lub wykupić dodatkową wycieczkę. Kameralna atmosfera zaledwie jedenastu pokojów zapewnia Gościom niezbędną do wypoczynku ciszę i spokój. Polscy właściciele dbają o rodzinną atmosferę tego miejsca.

Hotel mieści się w zabytkowym budynku, który przed kilkoma laty poddano całkowitej renowacji. Goście mają do dyspozycji m.in. małą pracownię komputerową, wspólny salon z telewizorem i kominkiem, parking czy pralnię. Dostęp do Internetu wifi jest bezpłatny. Jasne pokoje urządzono minimalistycznie i z naciskiem na wygodę. Urokliwy, zadbany ogród to świetne miejsce na wypoczynek po aktywnym dniu zwiedzania. Na zamówienie przygotowywane są kolacje dla grup, składające się z tradycyjnych dań lokalnych.DLACZEGO POLECAMY

  • Hotel prowadzony jest przez Polaków, dzięki czemu oferuje obsługę również w języku polskim
  • Dobra lokalizacja w nowej części miasta, nieopodal lokali gastronomicznych i licznych atrakcji turystycznych
  • Świetny stosunek jakości do ceny


Zwiń
Galeria

Kameralny, rodzinny 3* hotel w centrum Quito zapewnia komfort i dużą dawkę prywatności. Liczne atrakcje turystyczne w okolicy. Kominek i urokliwy ogród zapewniają domową atmosferę.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wycieczka Ekwador & Galapagos

Od 16480 zł

Ekwador - Quito, Cotopaxi, Baños, Chimborazo, Riobamba, Nariz del Diablo, Ingaprica, Cuenca, Guayaquil, Galapagos

Amazońskie lasy deszczowe, wysokie szczyty Andów, kolonialne miasteczka, egzotyczne plaże i wspaniali, życzliwi ludzie. Dodajmy do tego Galapagos - zjawiskowe wyspy wulkaniczne z bogactwem niespotykanej fauny i flory – a wycieczka życia gwarantowana!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować