Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Finch Bay Eco Hotel

Ekwador - Wyspy Galapagos

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Nowoczesny hotel zlokalizowany w mieście Puerto Ayora na Wyspach Galapagos. Wyróżnia się modernistycznym, eleganckim designem. Wszystkie apartamenty i wnętrza hotelowe są jasne, przestronne, pełne nowoczesnego sprzętu. Jednocześnie znajdziecie tu wiele klimatycznych detali, które dodają lokalnego charakteru. Z okien wypisalny można podziwiać widok na ocean lub ogród. Na tarasach lub werandach można wypoczywać w hamakach. Ponadto wyposażenie obejmuje bezprzewodowy dostęp do Internetu, klimatyzację, prywatną łazienkę, suszarkę i butelkowaną wodę mineralną.

W hotelu działają doskonałe lokale gastronomiczne, w których skosztować można świeżych owoców morza wysokiej jakości i wielu zdrowych dań. Goście mogą skorzystać z takich atrakcji, jak relaksujący masaż, odkryty basen z tarasem wypoczynkowym, bujny ogród czy wypożyczalnia rowerów. W hotelu mieści się biuro informacji turystycznej, które oferuje możliwość zorganizowania dodatkowych wycieczek i rejsów luksusowym jachtem.DLACZEGO POLECAMY

  • Modernistyczna architektura i dostęp do licznych udogodnień
  • Świetny serwis gastronomiczny – dania najwyższej jakości serwowane w przestronnych, nowoczesnych lokalach
  • Przepiękna lokalizacja z widokiem na ocean i dostępem do plaży


Zwiń
Galeria

Modernistyczna architektura w 5* hotelu w mieście Puerto Ayora. Jasne sypialnie z widokiem na ocean lub ogród. Zlokalizowany przy plaży oferuje Gościom odkryty basen.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wycieczka Ekwador & Galapagos

Od 16480 zł

Ekwador - Quito, Cotopaxi, Baños, Chimborazo, Riobamba, Nariz del Diablo, Ingaprica, Cuenca, Guayaquil, Galapagos

Amazońskie lasy deszczowe, wysokie szczyty Andów, kolonialne miasteczka, egzotyczne plaże i wspaniali, życzliwi ludzie. Dodajmy do tego Galapagos - zjawiskowe wyspy wulkaniczne z bogactwem niespotykanej fauny i flory – a wycieczka życia gwarantowana!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować